• Deutsch
  • English

Sektory biznesu

Usługi

Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie drogowym ładunków wyjątkowo pilnych, których potrzeba szybkiego dostarczenia towaru, wykracza poza możliwości standardowej usługi przewozowej.

Charakteryzuje nas błyskawiczny czas reakcji oraz elastyczność. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych idealnie do potrzeb klientów. Dzięki własnej, nowoczesnej flocie oraz rozbudowanej sieci zaufanych przewoźników liczącej ponad 800 jednostek, jesteśmy w stanie podstawić pojazd w każdej lokalizacji w Europie, w przeciągu od 2 do 5 godzin od wysłania zapytania.

Przewozimy expresowe ładunki we wszelakich konfiguracjach, od koperty po ładunki pełno pojazdowe. Nasz transport obejmuje również przewóz towaru niebezpiecznego oraz chłodniczego.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców, dla których kluczowa jest terminowość dostarczanych towarów, najczęściej w sytuacjach, w których opóźnienie dostawy może wstrzymać linię produkcyjną, spowodować inne poważne w skutkach  zdarzenia.

TRANSPORT EKSPRESOWY

TRANSPORT EKSPRESOWY

Transport Ekspresowy / Krytyczny to usługa, którą rezerwujemy dla przesyłek posiadających status krytycznie pilnych o najwyższym priorytecie, tam gdzie dostawa towaru na czas, jest kluczem do realizacji usługi, a każda minuta dla Klienta jest niezwykle ważna. Nawet w sytuacjach, w których klientowi wydaje się, że jest już za późno, przychodzimy z rozwiązaniem. Nasi spedytorzy pracując w systemie zmian 24/7 są przygotowani do obsługi każdego zapytania oraz znajdują rozwiązania w przeprowadzeniu nawet najbardziej skomplikowanych transportów bez względu na lokalizacje i gabaryty ładunku.

TRANSPORT CAŁO-POJAZDOWY

TRANSPORT CAŁO-POJAZDOWY

Transport cało-pojazdowy to usługa jaką realizujemy dla towarów cięższych niż 2500kg oraz tych o dużej objętości. Swoją usługę realizujemy na terenie całej Europy jak również w ramach przesyłek krajowych. Klienci mogą liczyć na pomoc z naszej strony w dobraniu pojazdu, który swoim rozmiarem będzie najlepiej dedykowany do określonej przesyłki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu transport realizowany jest z dbałością o każdy szczegół, począwszy od podjęcia ładunku do jego terminowego dostarczenia.

TRANSPORT ADR

TRANSPORT ADR

Przewóz towarów ADR to jedna z gałęzi transportu charakteryzująca się specjalnymi wymogami, które należy spełniać. Jako firma z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom, najwyższe standardy bezpieczeństwa przesyłek. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do szczegółów, co pozwala nam uniknąć niedopatrzeń oraz błędów w dokumentacji towarów niebezpiecznych. Nasz zespół składa się z osób odpowiednio przeszkolonych w transporcie ADR, dzięki czemu powierzając ładunek w nasze ręce, mogą Państwo być spokojni o pomyślne dostarczenie przesyłki do celu.

ODPRAWY CELNE

ODPRAWY CELNE

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie z dziedziny odpraw celnych na terenie Europy jak również Afryki Północnej. Współpracujemy z czołowymi agencjami, dzięki czemu, możemy zapewnić Państwu wsparcie przy standardowych odprawach celnych jak również tych bardziej wymagających. Opierając się na posiadanym przez nas doświadczeniu, gwarantujemy, że procedury celne przeprowadzone zostaną w sposób sprawny i zgodny z przepisami. W ofercie firmy Extrego znajdują się dedykowane pojazdy, które dostosowywane są do potrzeb danych projektów tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

TRANSPORT CHŁODNICZY

TRANSPORT CHŁODNICZY

W ramach transportu o kontrolowanej temperaturze realizujemy przesyłki zarówno krajowe jak i zagraniczne. Flota naszych pojazdów wyposażona jest w samochody chłodnie do 3,5t o różnym przedziale temperatur, dzięki czemu możemy sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w urządzenia GPS, dzięki którym w czasie rzeczywistym możemy śledzić bieżącą pozycję samochodu jak również monitorować aktualną temperaturę ładunku.

AOG

AOG

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie koszty generowane są przez uziemienie samolotu. Naszym zadaniem jest zapewnienie transportu, który pozwoli uniknąć dodatkowych opóźnień, jak również zredukować koszty z tym związane do minimum. Dzięki naszej nowoczesnej flocie oraz rozbudowanej sieci doświadczonych partnerów biznesowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwie najszybszy czas reakcji oraz skuteczny, ekspresowy transport drogą lądową.

OBSŁUGA STAŁYCH PROJEKTÓW

OBSŁUGA STAŁYCH PROJEKTÓW

W naszej ofercie zawarta jest obsługa regularnych tras. Oferujemy Państwu kompleksowe podejście do poszczególnych projektów. Mając na uwadze zasady efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw, zapewniamy odpowiednią organizację poszczególnych etapów danego transportu. W ofercie firmy Extrego znajdują się dedykowane pojazdy, które dostosowywane są do potrzeb danych projektów tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

KURIER NA POKŁADZIE

KURIER NA POKŁADZIE

W ramach usługi Couarier On Board gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo przesyłanego towaru. Dostarczenie przesyłki odbywa się bezpośrednio, bez ingerencji osób trzecich, dzięki czemu mamy pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce. W celu doręczenia paczki zapewniamy Państwu dedykowanego kuriera, który osobiście odbierze przesyłkę i dostarczy ją w wyznaczonym czasie i we właściwe miejsce.

Sektory biznesu

MOTORYZACYJNY

Naszą koronną specjalizacją jest obsługa branży automotive. Posiadamy głębokie zrozumienie oraz doświadczenie w tym sektorze, wiemy jak ważna jest ciągłość w zachowaniu produkcji. Sieć pojazdów, którą posiadamy zasilają samochody Extrego oraz samochody sprawdzonych partnerów biznesowych. Cechuje nas błyskawiczny czas reakcji na wszelkie zapotrzebowania Klientów w każdym aspekcie działań Extrego – nie tylko na etapie wyceny, ale również w trakcie wykonywania przewozu. Korzystamy ze wszelakich unowocześnień technologicznych, co umożliwia szybki przepływ informacji.

LOTNICZY

Nasz zespół doskonale rozumie, że często najważniejszym elementem w sektorze lotniczym jest czas. Pomagamy naszym klientom w dostarczaniu pilnych ładunków w skuteczny sposób. Bez względu na to czy jest to silnik samolotowy na produkcje czy też sytuacja krytyczna, w której trzeba przetransportować część samolotową na płytę lotniska, potrafimy dokładnie dostosować swoją usługę do każdej sytuacji.

ELEKTRONICZNY

Extrego to sztab ekspertów, którzy wychodzą naprzeciw nieustannie rosnącemu zapotrzebowaniu na transportowanie wytworów z branży elektronicznej i High-Tech. Posiadamy odpowiednio wyposażone pojazdy, wykwalifikowany personel oraz know-how do świadczenia usług w tym obszarze. Oferujemy przewóz artykułów elektronicznych na najwyższym poziomie. Do zleceń podchodzimy z niezwykłą skrupulatnością i dbałością o każdy szczegół, co jest niezwykle istotne przy załadunku oraz odpowiednim zabezpieczaniu towaru, którego konstrukcja nierzadko zawiera czułe, delikatne oraz bardzo drogie elementy.

CHEMICZNY

Wspieramy w rozwoju branżę chemiczną – zapewniamy specjalistyczny transport surowców, produktów i półproduktów chemicznych, stanowiących towary niebezpieczne. Mamy pełną świadomość tego, jak istotne jest bezpieczeństwo podczas transportu tego rodzaju dóbr. Intensywnie udoskonalamy mechanizmy i procedury, pozwalające całkowicie wyeliminować ryzyko wystąpienia wszelkich zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas załadunku, przewozu oraz rozładunku towarów chemicznych. Dajemy swoim klientom wiarygodność, że ten specyficzny towar trafi w stanie nienaruszonym do miejsc destynacji.

BRANŻA BUDOWLANA
I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Oferujemy specjalistyczne usługi logistyczne dla branży budowlanej i materiałów budowlanych, które są dostosowane do unikalnych wymagań tego sektora. Extrego zapewnia bezpieczny i terminowy transport materiałów budowlanych, takich jak cement, stal, drewno i inne. Korzystamy z odpowiednio przystosowanych pojazdów. Extrego oferuje zarządzanie logistyką bezpośrednio na placach budów, w tym dostawy „just-in-time”, które są kluczowe dla utrzymania ciągłości pracy i minimalizacji przestojów na budowie.

ODZIEŻOWY

Extrego oferuje obsługę sektora branży odzieżowej poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań logistycznych, które są dostosowane do specyficznych wymagań tej branży. Zapewniamy bezpieczny transport odzieży, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Korzystają z floty pojazdów dostosowanych do przewozu delikatnych materiałów, w tym pojazdów z regulowaną temperaturą i wilgotnością, co jest kluczowe w przypadku wysokiej jakości tkanin. Firma stosuje zaawansowane oprogramowanie do analizy i optymalizacji łańcucha dostaw, co pozwala na minimalizację kosztów i czasu dostaw, jednocześnie zwiększając efektywność.

TARGI I IMPREZY MASOWE

Specjalizujemy się również w przewozie materiałów umożliwiających wystąpienie w imprezach Targowych w każdej lokalizacji Europy. Transport dóbr to także pełne wsparcie ze strony kierowców Extrego na poziomie załadunku oraz rozładunku w miejscu docelowym, a także pełne zabezpieczenie przewożonego materiału. W momencie zgłoszenia zapotrzebowania na przetransportowanie artykułów, wyceniamy daną usługę oraz ustalamy rodzaj wymaganego pojazdu.