• Deutsch
  • English

O nas

Poznaj nas

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnej i efektywnej usługi transportowe, łącząc innowacyjne podejście z tradycyjną solidnością. Dążymy do doskonałości w obszarze krajowego i międzynarodowego transportu towarów, w tym z branży farmaceutycznej oraz spedycji, dostarczając naszym klientom rozwiązania, z gwarancją zachowania pełnego bezpieczeństwa przetwarzanych informacji. Nasza praca opiera się na zaufaniu, profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu na  każdym etapie procesu transportowego.

Chcemy być liderem w branży transportowej. Nasza wizja obejmuje ciągłe doskonalenie procesów, rozwijanie kompetencji pracowników oraz dbałość o środowisko naturalne. Dążymy do tego, aby firma Extrego była rozpoznawalna jako partner godny zaufania, oferujący kompleksowe i nowoczesne rozwiązania transportowe na rynkach krajowych i międzynarodowych. Wykorzystujemy najnowsze technologie i inteligentne systemy zarządzania flotą, co pozwala nam na szybką reakcję i elastyczność w zarządzaniu nawet najbardziej wymagającymi zleceniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każda przesyłka była dostarczona terminowo i w idealnym stanie.

 

W Extrego tworzymy zgrany zespół, który dba o to, by każda operacja przebiegała płynnie i bez komplikacji. Nasza praca jest naszą pasją, co widoczne jest w każdym zrealizowanym zleceniu. Zaufało nam już wielu klientów z różnych sektorów, którzy cenią sobie nasze profesjonalne podejście i zaangażowanie w każdym detalu.

Jesteśmy dumni, że możemy być kluczowym partnerem w zapewnianiu ciągłości działania i bezpieczeństwa dla wielu firm i instytucji. W Extrego wiemy, jak ważna jest pewność i stabilność w transportach krytycznych, dlatego każdego dnia pracujemy na to, by być liderem w branży. Zapraszamy do współpracy.

WOJCIECH

Prezes Zarządu

KAMIL

Dyrektor ds. Administracji i Finansów

Oddział główny Świlcza

JAKUB

Manager Działu Spedycji

MATEUSZ

Manager Działu Floty

ANETA

Manager Działu Administracji Finansów

DAMIAN

Manager Działu IT

IRENA

Manager Działu Kadr i Płac

BERNADETA

Manager Działu HR

DAMIAN

Manager Działu FTL

IMIĘ I NAZWISKO

Stanowisko

IMIĘ I NAZWISKO

Stanowisko

IMIĘ I NAZWISKO

Stanowisko

Oddział Wolsztyn

MICHAŁ

Manager Działu Spedycji

Dołącz do nas już dziś