• Deutsch
  • English

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E – w systemie 3/1

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

Twój zakres obowiązków:

• realizacja zleceń zgodnie z otrzymanymi wymaganiami
• prawidłowa eksploatacja powierzonych narzędzi pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie za polecenie kandydatów do pracy
  • nowoczesną flotę (plandeki standardy), Scania, Mercedes,DAF
  •  kompletne i komfortowe wyposażenie samochodu (klimatyzacja postojowa,
  •  aktywny tempomat, duża kabina, dwa łóżka itd.)
  • 24 h opieka spedytora
  • terminowe wyjazdy i powroty do domu
  • szybkie i sprawne rozliczenia
  • szkolenia wewnętrzne oraz kursy ADR finansowane przez firmę
  • trasy po całej UE oraz UK

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. C + E, paszportu, karty kierowcy
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • oświadczenia na trasach międzynarodowych w transporcie towarów
  • uczciwości i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków oraz poszanowania powierzonego mienia
  • dyspozycyjności i motywacji do pracy

ZAPRASZAMY DO BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU: 668 162 990

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS – ODDZWONIMY!

Jesteś Zainteresowany?